Вхід   Реєстрація

Лікувальні властивості меду

Лікувальні властивості меду

Мед має м'яким послаблювальну і сечогінну дію, заспокоює нервову систему, полегшує роботу серця і нирок. У меді містяться багато вітамінів, мікро і макроелементи. Фітонциди меду в деякій мірі стримують розвиток бактерій. (У чистому меді, так само як в сиропах і в концентрованих сольових розчинах, мікроорганізми не можуть існувати через величезний осмотичний тиск).

Мед застосовують при безсонні, розладах нервової системи, багатьох порушеннях обміну, судомах, кашлі, нічному нетриманні сечі у дітей, при вигодовуванні немовлят (замість цукру). Найкраще вживати його в розчиненому вигляді - від 1 чайної ложки до I ст. ложки на склянку теплої води. При дуже високій температурі мед швидко втрачає свої цілющі властивості. При великій концентрації сповільнюється його всмоктування зі шлунка. Добова доза меду при лікуванні може становити до 100 г для дорослих і до 50 г для дітей (для тренуються спортсменів -. До 150 г). Її розподіляють на кілька прийомів. Дієві результати медотерапію почнуть проявлятися через 1-2 місяці, тому треба набратися терпіння.

Кращими вважаються темні сорти меду, але при застудах переважніше липовий, гірський, мед з материнки. При серцево-судинних захворюваннях кращі результати дає мед з м'яти, лаванди. Для нирок гарні каштановий, різнотравно польовий, мед плодових культур. При захворюваннях травного тракту - степовий, з м'яти, з тюльпанів.

http://zdorovia.com.ua

Три найкращі еліксири молодості
Догляд за ногами
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts