Вхід   Реєстрація

Лазня і сауна: оздоровчий ефект

Лазня і сауна: оздоровчий ефект

Користь для здоров'я від відвідування лазні або сауни очевидна. Сауна і лазня з їх приємним теплом здатні допомогти тобі врівноважити фізичний і душевний стан, розслабитися, а також очистити організм від шлаків, поліпшити емоційний стан, кровообіг, підвищити працездатність, зміцнити імунну систему. У постійних відвідувачів сауни є можливість тренувати кровоносні судини і завдяки цьому забезпечити стабільний стан здоров'я.

Різниця між лазнею і сауною

Принципова різниця між сауною і лазнею полягає в тому, що в російській лазні - вологий пар, а в сауні - сухе повітря. Температура повітря в сауні може досягати 90 -, а то й всіх 130-ти градусів, при цьому відносна вологість не вище 15-ти відсотків. У парильному відділенні класичної російської лазні відносна вологість складає від 40 до 70-ти відсотків. Але у вологого повітря трохи вище теплопровідність, ніж у повітря сухого. Через це, щоб у російській лазні пропаритися, вважається достатнім температури 60-70 градусів.

У чому користь лазні і сауни

Коли твоє тіло прогрівається, через шкіру виводяться шлаки, тому багато хто прагне по максимуму прогріти і розім'яти своє тіло. Візьми до уваги, що і у російської лазні, і сауни є здатність чинити шоковий вплив на організм. На цей рахунок існує думка, що прогріватися краще в умовах, які по максимуму наближені до природних. У звичайній ситуації вологість на вулиці - становить від 40 до с70-ти відсотків, може, трохи більше. У сауні вологість повітря - від 3-х до 8-ми відсотків. У російській лазні вологість повітря - в середньому приблизно 60 відсотків, що наближене до природного оточення. Тут температура повітря - до 70-ти градусів, що приблизно в 2 рази нижче, ніж в сауні. Явище теплопровідності вологого повітря трохи вище, ніж сухого, так що в російській лазні найбільш глибокого прогріву вдається досягти в менш агресивних обставинах (організм реагує на теплову агресію середовища спазмом судин і прискореним серцебиттям).
Коли баню поєднують з масажним впливом віника, оздоровчі ефекти примножуються. У сауні кондиції бувають стабільними протягом усього сеансу, а в російській лазні вони весь час змінюються.

Який віник вибрати

Віник можна назвати річчю першорядної важливості в російській парній. Віник забезпечує масаж при одночасному корисну дію листя. Новачкам варто пам'ятати, що основний зміст використання віника не потрібно пов'язувати з силою удару. Використані віники не викидай. Коли будеш паритися на полиці, можна класти їх під голову і вдихати аромат.

Липовий чай нормалізує менструальний цикл
Тибетський еліксир молодості – з часнику
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts