Вхід   Реєстрація

ДИСЛЕКСІЯ: МОЗОЧОК НЕ БЕРЕ УЧАСТІ В ЧИТАННІ

ДИСЛЕКСІЯ: МОЗОЧОК НЕ БЕРЕ УЧАСТІ В ЧИТАННІ ДИСЛЕКСІЯ: МОЗОЧОК НЕ БЕРЕ УЧАСТІ В ЧИТАННІ

Дефіцит у процесі фонологічного усвідомлення виникає в лівій корі ділянок мозку. Дехто стверджує, що труднощі в фонологічній обробці виникають в мозочку. Доктор Гарольд Н. Левінсон, психіатр і невролог, розробив гіпотезу дефіциту мозочка на початку 1970-х. Вважається, що мозочок бере участь в руховій функції, а Левінсон приписував дислексію проблем з внутрішнім вухом і інфекціям, які перешкоджають обробці мозочка. Лікування дислексії значно відрізняється між цією гіпотезою і загальноприйнятими уявленнями про те, чому і як виникає дислексія.

У жовтні неврологи з Медичного центру університету Джорджтаун спростували теорію мозочкового дефіциту за допомогою досліджень візуалізації мозку. Зображення показують, що мозочок не задіяний під час читання у типових читачів і не відрізняється у дітей з дислексією.

Попередні візуальні дослідження читання при дислексії не знайшли великої підтримки гіпотезі про дефіцит мозочка. Ці дослідження були спрямовані на кору головного мозку, говорить провідний автор Сікоя Ашберн, і саме тому ці неврологи вирішили напряму звернутися до цієї теорії і досліджувати мозочок більш детально. Вони не виявили ні ознак мозочкового залучення під час читання у досвідчених читачів, ні відмінностей у дітей з порушеннями читання. "Функціональний зв'язок виникає, коли дві ділянки мозку поводяться однаково в часі; вони працюють синхронно," - сказав Ашберн. "Однак області мозку в корі, про які відомо, що вони беруть участь в процесі читання, не зв'язувалися з мозочком у дітей з дислексією або без неї, коли мозок опрацьовував слова."

Результати показали, що, коли читання не розглядалося в аналізі, а скоріше пов'язувало області мозку в стані спокою, мозочок більш інтенсивно зв'язувався з корою у дітей з дислексією.. "Ці відмінності узгоджуються з широко поширеними нейробіологічними змінами, пов'язаними з дислексією, але не всі вони можуть бути випадковими через труднощі з читанням," - сказав Ашберн.

На думку дослідників, підходи до лікування мозочка, такі як стояння на хиткій дошці, не покращують навички читання вашої дитини. Вони також підкреслюють, що ці види лікування є марною тратою грошей і відволікають від інших підходів до лікування, які включають структуроване втручання для труднощів з читанням, включаючи вивчення фонологічної і орфографічною обробки.

Дослідження було опубліковане в журналі "Human Brain Mapping" 9 жовтня.

4 ПОРАДИ З ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВАШОЮ ВАГОЮ В...
Як перевірити організм за 60 секунд: 4 основні пок...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts