Вхід   Реєстрація

Чим корисний гарбуз і кому його не можна вживати

Чим корисний гарбуз і кому його не можна вживати Чим корисний гарбуз і кому його не можна вживати

Гарбуз — справжній король осіннього меню. До того ж, це ціла аптека, в якій містяться ліки від багатьох хвороб. Про його користь кажуть всі лікарі. Однак гарбуз може принести як користь, так і шкоду нашому здоров'ю. Давайте розбиратися.

У гарбузі міститься ряд вітамінів. Наприклад, вітаміни групи B сприяють зміцненню нервової системи, допомагають знижувати дратівливість і втому, корисні вони і для пам'яті. Вітаміни A і E є найбільш відомими антиоксидантами: речовинами, які запобігають руйнування молекулами клітин, що викликають рак.

Крім того, ці вітаміни відомі унікальними властивостями, що омолоджують і поліпшують зовнішній вигляд. У гарбузі міститься нікотинова кислота, здатна запобігти серцевим нападам. Вітамін C прискорює одужання людини при застуді, тому хворим буде корисний гарбузовий суп. Даний овоч корисний і іншим. Його вживання позитивно впливає на печінку і шлунково-кишковий тракт, прискорює обмін речовин і виводить з організму токсини.

Кому не можна їсти гарбуз

Виключити з раціону гарбуз слід при таких захворюваннях:

  1. Цукровий діабет
  2. Захворювання травного тракту в гострій формі
  3. Гастрит
  4. Виразка дванадцятипалої кишки
  5. Порушення кислотно-лужного балансу в організмі

Не можна зловживати сирим гарбузовим насінням при вагітності: це може загрожувати передчасними пологами. Сік гарбуза принесе шкоду при порушеннях травлення: він може викликати нудоту, здуття і діарею. Запечений гарбуз має м'який проносний ефект і може викликати діарею. У всіх інших випадках гарбуз принесе безсумнівну користь здоров'ю.

Міцний імунітет: які спеції вживати?
Восени потрібно їсти більше м'яса
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts