Вхід   Реєстрація

Чи варто переплачувати за органічне молоко?

Чи варто переплачувати за органічне молоко? Чи варто переплачувати за органічне молоко?

В супермаркетах просто рябить в очах від молочного різноманіття: соєве, мигдальне, кокосове. Але і «звичайне» молоко з-під старої доброї корови не відстає за кількістю всіляких видів: омега-3-вітамінізоване молоко, низько пастеризоване молоко, ультрапастеризоване молоко і т.д.

Чи варто вибирати органічне молоко?

«Якщо ви можете дозволити собі заплатити зайвий долар за півгалона молока, тоді так», - ділиться думкою дієтолог Максін Сігел, менеджер по харчовому тестуванню у Consumer Reports. Департамент сільського господарства США вимагає, щоб органічні молочні ферми використовували на 100% органічний корм для корів, без гормонів росту та антибіотиків. Купівля органічного молока також підтримує здорові методи ведення сільського господарства. Органічне молоко коштує трохи більше, але в його склад входить більше лінолевої і омега-3 жирних кислот.

Знежирене, одно- і двовідсоткове молоко. В чому різниця?

Різниця більша, ніж ви думаєте. Вісім унцій (236 мл) 2-відсоткового (зі зниженим вмістом жиру) молока містять 122 калорії і 5 г жиру, з них 3 г насиченого; 1-відсоткове молоко (з низьким вмістом жиру) має 102 калорії і 2 г жиру, в основному насиченого. Знежирене (зняте) молоко - найлегше: 83 калорії і практично 0 г жиру. Крім того, в ньому трохи більше кальцію, ніж у незбираному молоці. А отримувати достатню кількість кальцію, особливо з їжею, надзвичайно важливо для здоров'я кісток.

Хіба жир у незбираному молоці не корисний?

Незбиране молоко дійсно містить кон'юговану лінолеву кислоту (CLA), яка може захистити від раку та хвороб серця, але цього недостатньо для того щоб перекрити 4,5 г насичених жирів.

Раціон, розрахований на 2000 калорій в день, повинен містити не більше 13 г насиченого жиру. «Якщо ви випиваєте кілька склянок молока в день, важко триматися у межах», - додає Сігел.

Омега-3-вітамінізоване молоко - це хороший спосіб отримати «корисні жири»?

Молоко, збагачене омега-3 жирними кислотами, містить від 32 до 50 мг корисного жиру на склянку, це всього лише мала частка рекомендованих для здоров'я серця 500 мг в день. Крім того, омега-3 кислоти додаються у формі позбавленого смаку риб'ячого жиру або водоростей, виходить, що ви разом з молоком ковтаєте харчову добавку. Це не ідеально. Дослідження показують, що омега-3 добавки менш ефективні, ніж продукти які містять омега-3. «Так що, краще з'їсти дві порції жирної риби в тиждень», - робить висновок Сігел.

Що означає позначка UHT?

Це означає, що молоко пройшло високотемпературну короткочасну пастеризацію, тобто обробку при ультра високій температурі: молоко було нагріте до температури 275 ° F (135 ° С) і зберігало цю температуру 1-2 секунди. Цей процес вбиває більше 99,9% бактерій і робить можливим зберігання молока протягом 1-6 місяців.

Картонні пакети стерильні і не пропускають кисень й світло. Пастеризація змінює структуру білків у молоці, дає йому легкий присмак кип'яченого й трішки знижує рівень вітаміну B. При низькотемпературній пастеризації молоко нагрівають до температури 145 ° F (63 ° C) за 30 хвилин. Такий процес пастеризації вбиває будь-які потенційно шкідливі бактерії, при цьому залишаючи більшу частину корисних мікроорганізмів недоторканими.

Зброя оптимістів: чому корисно посміхатися
Список продуктів, від яких варто відмовитися навес...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts