Вхід   Реєстрація

Чи допомагає йога в кар'єрі?

Чи допомагає йога в кар'єрі? Чи допомагає йога в кар'єрі?

Чи можна зв'язати успіх людини в роботі / бізнесі з заняттями йогою?

Відповідь тут не очевидна. У всякому разі, йога - це шлях самопізнання, заспокоєння розуму. До чого тут бізнес?

За багато років роботи в епіцентрі ділового життя Москва-сіті я проаналізувала сотні людей, яких зустрічала в офісах, на заходах, ділових нарадах та в інших місцях де, здавалося б, йозі не місце.

Я помітила, що простежується чіткий взаємозв'язок: люди, що практикують йогу і медитацію більш успішні в кар'єрі. Це легко пояснити. Йога - це не тільки фізичні вправи, вона набагато ширша й глибша. Це філософія, довга дорога, що дозволяє поліпшити якість життя.

Ви помічали, що багато директорів компаній, успішні політики та інші високопоставлені особи найчастіше спокійні, розважливі і підходять до справи з холодною головою? Це навички, яким можна навчитися і які можна напрацювати. У розмові більшість з них зізнавалися, що практикують йогу чи медитацію кілька разів на тиждень.

Я підприємець і помічаю, що часто застосовую принципи йоги на практиці. Я спокійна в стресових ситуаціях, навчилася дивитися на ситуацію зі сторони, а також відпускати ті моменти, які заважають рухатися далі.

Починаючи з малого, практика на килимку вчить нас контролювати тіло, дихання, а потім думки й увагу.

Мої корпоративні клієнти відзначають, що ті, хто регулярно практикують йогу (2-3 рази на тиждень) стали більш продуктивними на роботі. Вони беруть на себе більш відповідальні завдання, а також виконують їх з великим ентузіазмом. У свою чергу, це призводить до просування по кар'єрних сходах.

Якщо в своє життя усвідомлено впроваджувати принципи Яма і Ніяма, результат не змусить себе довго чекати. Зміни на краще гарантовані в усіх сферах життя, і в роботі також.

Джерело: https://yogajournal.ru

Список продуктів, від яких варто відмовитися навес...
15 фактів про статевий член, які відомі не кожному...

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts