Вхід   Реєстрація

Чи буває занадто багато пробіотиків?

Чи буває занадто багато пробіотиків? Чи буває занадто багато пробіотиків?

Оскільки, як правило, в нашому тілі живе до 100 трлн бактерій, то практично неможливо «перебрати» пробіотики (або «хороші» бактерії). Більш того, дослідження показують, що вживання цих бактерій з ферментованими продуктами (наприклад, йогурт або квашена капуста) тільки покращить бактеріальний баланс у кишечнику, поліпшить травлення і зміцнить імунну систему.

Здорові дорослі можуть щодня отримувати до 20 млрд. одиниць пробіотиків з їжі або харчових добавок - межі норми дуже розмиті через унікальну природу кишкової флори кожної людини. Щоб підтримувати хороше здоров'я кишечника, спробуйте включити в раціон якомога більше ферментованих продуктів. Якщо харчова добавка вам близька, попросіть лікаря порекомендувати конкретну марку. Для деяких людей різке збільшення кількості «хороших» бактерій може супроводжуватися здуттям і діареєю. Якщо у вас з'явився розлад шлунку, зробіть перерву в прийомі пробіотиків.

Не забувайте про одне виключення: люди з пригніченим імунітетом (з ВІЛ, раком і деякими іншими захворюваннями) повиprobнні спочатку проконсультуватися з лікарем. У рідкісних випадках пригніченого імунітету, навіть «хороші» бактерії можуть викликати небезпечну інфекцію.
Як стрес псує ваше волосся
Чайний гриб або Комбуча: чи корисний?
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts