Вхід   Реєстрація
Виділене 

Чому болить голова?

Чому болить голова?

Головні болі є дуже поширеною проблемою, важко знайти людину, яка жодного разу її не відчував. Чому болить голова: найчастіше через запалення, порушень кровообігу, напруження м'язів та інших причин, що викликані іншими захворюваннями і порушеннями, головний біль при цьому є непрямим симптомом. Самостійно головний біль розвивається в рамках мігрені, там вона є не симптомом, а основою хвороби.

Чому болить голова — основні причини.

Головний біль є неприємною, вона доставляє масу незручностей і мук, але при цьому вона по природі своїй є корисною. Вона сигналізує про те, що десь в організмі щось не в порядку, іноді попереджаючи нас про дуже серйозні порушення. При систематичних, незвичайних або дуже сильних головних болях, необхідно звернутися до лікаря і пройти обстеження.

 • Запалення, що зачіпає структури мозку, чутливі до болю. Воно виникає при інфекціях і запаленнях, таких як енцефаліт, менінгіт. В даному випадку головний біль є сигналом дуже серйозного захворювання і необхідно звернутися до лікаря, щоб вчасно почати лікування. Якщо ви недавно сильно застудилися, ходили з мокрою головою на морозі, контактували з хворими людьми, або підхопили кліща, сильний головний біль, дуже погана ознака.
 • Інтоксикація — це по суті своїй отруєння. Воно порушує обмін речовин в організмі, замінює необхідні речовини на шкідливі. Це може бути отруєння летючими парами або з'єднаннями, отруйними грибами чи хімікатами, і навіть алкоголем.
 • Розширення або напруга судин — зазвичай воно з'являється при зміні атмосферного тиску у метео-чутливих людей і при змінах артеріального тиску у людей з гіпертонією і гіпотонією.
 • Підвищення внутрішньочерепного тиску — воно пов'язане з активністю судин і часто супроводжується кровотечею з носа. При цьому, після кровотечі головний біль може піти, тому що тиск знизився.
 • Пухлини — при виникненні пухлини в мозку, вона створює внутрішній тиск на черепну коробку, через це виникає головний біль. Будь-які пухлини в мозку дуже небезпечні, навіть якщо вони є доброякісними, через обмежений простір черепної коробки вони будуть тиснути на мозкові структури і можуть їх пошкодити. Пухлина може бути причиною того, чому часто болить голова.
 • Травми — при пошкодженнях будь-якої тяжкості цілком нормально, що болить голова. Це можуть бути струсу мозку, удари, тріщини на кістках черепа та переломи. Ви могли і самі не помітити, як отримали травму, але головний біль вам про це обов'язково нагадає.
 • Невралгія — при порушеннях невралгічного характеру, больові відчуття можуть виникати без причини. Це блукаючі болі, які виникають в різних відділах організму і не пов'язані з порушеннями органів, а тільки з нервовими закінченнями.
 • Защемлення нервових закінчень — у цьому випадку біль в голові буде віддаватися з шийного відділу в голову і є скоріше побічним симптомом.
 • Психологічні чинники — через стрес, хвилювання, перевтоми в шийному і плечовому відділах у людини виникає напруга, яка ускладнює надходження крові до мозку і від нього, внаслідок цього може виникати головний біль. У хронічній формі такий варіант виглядає як остеохондроз, якщо ви постійно перебуваєте в незручному становищі і перенапружуєтеся на роботі, то і головний біль може стати хронічною.
 • Мігрені — причиною чому болить сильно голова, може бути мігрень. це самостійний вид головного болю, вона проявляється в дуже сильного болю, і додаткових симптомах: нудоті, підвищеної чутливості до світла, шуму і запахів, а так само можливі зорові порушення: зірочки і зигзаги, скачуть перед очима, і сліпі плями. Від мігрені страждає безліч людей і лікування її здійснюється за допомогою ліків і народних засобів.
 • Як лікувати головний біль

  Звернутися до лікаря невропатолога — він допоможе з'ясувати причину головного болю і або відправить на подальше обстеження або сам надасть вам варіанти лікування.

  Відпочинок — якщо у вас головний біль виникає під час стресу і перенапруги, то необхідно себе від цих стресів захистити. Можуть допомогти в даному випадку і заспокійливі препарати або настої ромашки, валеріани або собачої кропиви.

  Масаж — якщо причина того, чому болить голова, криється в напрузі шиї і плечей, то масаж допоможе їх розслабити і відновити кровообіг.

  Знеболюючі та протизапальні препарати — від головного болю прийнято пити таблетки, частіше все аспірин чи анальгін, але вони можуть не справлятися з причиною або навпаки бути занадто сильними. В цьому випадку, краще приймати більш сучасні препарати на основі ібупрофену.

  Профілактика — вчасно лікуєте порушення тиску, застуди і віруси, не піддавайтеся стресу і ви зможете уникнути головного болю.

  Як боротися із залежністю від погоди
  Гімнастика тибетських ченців: вічна молодість
   

  Коментарі

  Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
  Вже зареєстровані? Увійти на сайт
  Гість
  Понеділок, 19 квітня 2021
  Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

  By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

  Cron Job Starts