Вхід   Реєстрація

Чебрець лікує від алкоголізму

Чебрець лікує від алкоголізму Чебрець лікує від алкоголізму

 Лікуванню піддаються всі стадії хронічного алкоголізму. Курс – 15 – 25 днів, залежно від стадії хвороби.

Фармакологічні особливості чебрецю дозволяють успішно використовувати його у вигляді 7,5-процентного відвару по 50 мл двічі на день для лікування хворих на хронічний алкоголізм як в амбулаторних, так і в стаціонарних умовах. Лікуванню піддаються всі стадії хронічного алкоголізму. Курс – 15 – 25 днів, залежно від стадії хвороби.

В.В. Кархут у книжці „Ліки навколо нас" (Київ, „Здоров'я", 1973 р.) рекомендує таку суміш: 4 частини чебрецю та 1 частина полину. Столову ложку суміші варять 5 хв у 250 мл води. Вживають по столовій ложці тричі на день два-три місяці. Швидко зникнуть напруга і неприємні відчуття в руках, серці. У багатьох хворих уже після двотижневого курсу з'являється байдужість і навіть огида до алкоголю.

Чай із чебрецем. 100 г листочків чебрецю, 50 г трави звіробою, 50 г меліси, 50 г листків ожини. Висушені в затінку трави перемішати, дрібно порізати, використовувати як заварку.

Порошок чебрецю. Листя висушити в затінку, перемолоти або розтовкти в ступці, просіяти. Зберігати в дерев'яній або у бляшаній коробці, вистеленій чистим білим папером і добре закритій. Використовується порошок для ароматизації тіста (на 1 кг – чайна ложка), для юшок (чайна ложка на порцію).

Як швидко прийти у форму після пологів: поради для...
Критерії освоєння асани: як зрозуміти, що вона вик...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts