Вхід   Реєстрація

8 цікавих вправ біля стіни

8 цікавих вправ біля стіни

Вправа № 1.
Стати на невеликій відстані від стіни, спершись об неї спиною і присядьте так, щоб ліве стегно було паралельно підлозі. Праву ногу закиньте на ліву, поклавши ступню на коліно. Руки підніміть вгору, злегка зігніть в ліктях і притисніть до стіни. Під час підйому опускайте руки через сторони вниз, під час присідання знову піднімайте вгору. Повторіть 12 підходів на одну ногу, потім змініть ноги і повторіть те ж саме.

Вправа № 2.
Стати в планку так, щоб плечі перебували чітко над руками. Підніміть ноги і упріться ступнями в стіну. Потім підтягніть праве коліно до грудей і поверніть ногу у вихідне положення «упор в стіну», потім підтягніть ліве коліно. І так чергуйте ноги протягом 1 хвилини.

Вправа № 3.
Стати напроти стіни на відстані приблизно 30 см, покладіть руки на стіну і притисніть їх так, щоб передпліччя повністю лежали на стіні і лікті були на одному рівні з плечима. Починайте повільно нахилятися вперед, одночасно відводячи ліву ногу назад. Нахиляйтеся до тих пір, поки можете тримати передпліччя притиснутими до стіни, і потім повертайтеся у вихідне положення. Повторіть мінімум 10 разів на одну ногу і перейдіть на другу.

Вправа № 4.
Почніть з позиції планки: долоні під плечима, ступні упираються в стіну на одній лінії зі стегнами. Все тіло повинно бути в напрузі і складати одну пряму лінію. Потім напружуєте прес і починаєте піднімати таз вгору до тих пір, поки не тіло не утворює перевернуту V. І повертаєтеся в початкове положення. Виконуєте 15 повторів.

Вправа № 5.
Ляжте на підлогу обличчям вгору, ліву ногу підніміть, зігніть в коліні і упріться ступень в стіну. Друга нога зігнута в коліні, стопа на підлозі. Випряміть праву ногу і потягніться нею вгору, вигинаючи тіло в дугу, руки з боків корпусу упираються в підлогу. Піднімайте ногу до тих пір, поки тіло не утворює пряму лінію з лівим стегном. Затримайтеся в верхньому положенні на декілька секунд і поверніться у вихідне. Виконайте 15 підходів на одну сторону і змініть ноги.

Вправа № 6.
Стати в позицію планки і упріться ступнями в стіну так, щоб ступні були на одному рівні із стегнами. Затримайтеся в цьому положенні на 1 хвилину.

Вправа № 7.
Стати обличчям до стіни на невеликій відстані. Виконуйте глибокі присідання (ноги на ширині плечей, коліна не виходять за лінію ступень, стегна паралельно підлозі) і на моменті підйому виплигуйте вгору, злегка торкаючись руками стіни. Виконуйте цю вправу протягом хвилини без зупинок.

Вправа № 8.
Стати в позицію бічної планки з упором на лікоть. Корпус розгорнуть вліво, ліве передпліччя на підлозі, ліва нога впирається ступень в стіну, права нога лежить на лівій, права рука піднята вгору і складає з лівої одну лінію. У цьому положенні починаєте піднімати праву ногу вгору так високо, як можете, ледь торкаючись правою ступнею стіни. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд і повторіть те ж саме на іншу сторону.


http://zdorovia.com.ua/

Ромашка - властивості про які ви не здогадувались
Відмінний засіб від каменів в нирках
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts