Вхід   Реєстрація

7 правил психології, здатні змінити світогляд

7 правил психології, здатні змінити світогляд

Пам'ятайте, всього лише змінюючи свою свідомість - ми разом змінюємо світ!

1. Правило Дзеркала

Оточуючі мене люди - мої дзеркала. Вони відображають особливості моєї власної особистості, часто не усвідомлювані мною. Наприклад, якщо хтось мені хамить, значить, я так хочу, я це дозволяю. Якщо хтось знову і знову обманює мене, значить, у мене є схильність, щоб повірити будь-кому. Так що ображатися нема на кого.

2. Правило Вибору

Я усвідомлюю, що все, що відбувається в моєму житті - це результат мого власного вибору. І якщо сьогодні я спілкуюся із нудною людиною, чи це означає, що і я такий занудливий? Немає поганих і злих людей - є нещасні.
Якщо я займаюсь іхніми проблемами, значить, мені це подобається. Так що не ма до кого пред'явити претензії. Я причина всіого, що відбувається зі мною. Автори і твореці своєї долі - ми самі.

3. Правило Похибки

Я погоджуся з тим, що можу помилятися. Не завжди мою думку або мої вчинки інші люди повинні вважати правильними. Реальний світ не тільки чорне і біле, є ще світло-сіре і темно-біле. Я не ІДЕАЛ, я просто хороша людина і маю право на помилку. Основне - зуміти визнати її і вчасно виправити.

4. Правило Відповідності

Я маю рівно те, і рівно стільки, на скільки я відповідаю, чого заслуговую, і не більше, і не менше, чи стосується це відносин з людьми, роботи чи грошей. Якщо я не можу любити людину на повну, смішно вимагати, щоб ця людина ТАК любила мене.
Так що всі мої претензії безглузді. І разом з тим, коли я вирішую змінитися - міняются і оточуючі мене люди (в кращу сторону).

5. Правило Залежності

Мені ніхто нічого не винен. Я в свою чергу зможу безкорисливо допомогти всім, кому можу. І мені це приносить радість. Щоб стати добрим, треба стати сильним. Щоб стати сильним, треба поверіти у те, що я все можу. А я вірю! Але треба і вміти говорити «НІ!»

6. Правило Присутності

Я живу тут і зараз. Минулого немає, тому що кожну наступну секунду настає справжнє.
Майбутнього немає, бо його ще немає.
Повертання до минулого призводить до депресії, заклопотаність майбутнім породжує тривогу. Поки я живу справжнім, я СПРАВЖНІЙ. Є причини порадіти.

7. Правило Оптимізму

Поки ми лаємо життя, вона проходить повз. Очі бачать, ноги ходять, вуха чують, серце працює, Душа радіє. Мій фітнес - сонячне літо, поля і річка.
Поки я рухаюся, поки вітер обвиває шкіру - я живу. Коли я дивлюся телевізор, лежачи на дивані, або спілкуюся з друзями у інтернеті - я не в цьому, а в потойбічному світі. 

Ароматерапія в практиці йоги
Емоційний інтелект: як виховати та зміцнювати?
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts