Вхід   Реєстрація

7 міфів про аеробіку

7 міфів про аеробіку

Аеробіка - це не тільки корисно, але й весело! Шкода, що позитивний настрій і результат можуть зіпсувати необгрунтовані міфи, які ми поспішаємо розвіяти.

Чим довше тренування, тим краще.

Насправді оптимальний час тренування з аеробіки - 60 хвилин. Перші заняття для початківців можуть тривати всього 20-30 хвилин. Поступово час тренувань збільшується.

Чим швидше втомишся, тим краще.

Це не так. Під час тренування треба стежити за своїм станом і не допускати сильних перевантажень. Зазвичай контролюється частота серцевих скорочень. Під час аеробіки навантаження повинні бути середнього ступеня інтенсивності (50-75% від максимуму, якщо спостерігати за пульсом) і варіюватися індивідуально залежно від вашого рівня фізичної підготовленості.

Якщо не можеш регулярно займатися, не займайся взагалі.

Дійсно, краще щотижня приділяти аеробіці певний час. Вважається, що найкраще займатися 3-5 разів на тиждень. Але якщо ви з якихось причин змушені перервати заняття на деякий час, то нічого страшного в цьому немає.

Якщо щось відразу не виходить, значить це не твій варіант.

Насправді у непідготовленої людини просто не може все відразу вийти. А якщо ви до того ж були далекі від спорту, то не чекайте, що зможете з першого разу запам'ятати і виконати весь комплекс рухів. Але це не є перепоною до занять аеробікою. Головне відчути, чи підходить вам стиль тренувань. Робіть спочатку найпростіші вправи і поступово освоюйте нові.

Можна займатися чим завгодно, не важливо, чим саме.

Насправді дуже важливо, чим конкретно ви займаєтеся. Для початку треба зрозуміти, навіщо ви вирішили займатися. Яка мета: загальне оздоровлення організму, схуднення, корекція фігури? Виходячи із завдань підбирати собі потрібний комплекс вправ.

Не обов'язково правильно виконувати вправи.

Насправді кожне конкретна вправа зачіпає певні м'язи і розроблена для конкретних цілей. Якщо робити її не так, як показав тренер, можна не добитися потрібних результатів і навіть нашкодити собі, неправильно навантажуючи м'язи і зв'язки.

Якщо займаєшся аеробікою, стежити за харчуванням не потрібно.

Рух - важлива умова здоров'я. Але воно не виключає необхідності правильного харчування. Ваше харчування має бути збалансованим. А якщо ви зайнялися аеробікою з метою схуднути, то відслідковувати, що ви їсте і в яких кількостях, потрібно обов'язково. Адже головна умова схуднення - контроль калорій. Тільки коли ви будете витрачати більше калорій, ніж споживати, ваша вага почне зменшуватися.

Тренування підборіддя
Чому повна відмова від алкоголю - небезпечна дуріс...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts