Вхід   Реєстрація

5 ознак поганого фітнес-тренера: як зрозуміти, що його пора замінити

5 ознак поганого фітнес-тренера: як зрозуміти, що його пора замінити 5 ознак поганого фітнес-тренера: як зрозуміти, що його пора замінити

Припустимо, ви новачок в фітнес-клубі і займаєтеся під наглядом тренера. Як зрозуміти, що вам дістався не найкращий фахівець, а то і зовсім повний дилетант?

1. Він не робить заміток

Важлива частина тренерської роботи - скласти програму тренувань, яка дозволить вам досягти поставлених цілей. І можна точно сказати: якщо тренер не робить ніяких заміток, він не знає, чи працює його програма. Нормальний інструктор постійно записує: вправи, вагу, сети, повтори, інтенсивність - і використовує цю інформацію, щоб зрозуміти, що ефективніше в вашому випадку. Стандартне чергування ваги (великої та малої) та частоти повторень (низької та високої) завжди приносить результат. Але хто знає - раптом вам потрібен нестандартний підхід?

2. Він не виглядає належно

Тренер повинен фізично виглядати краще за вас - це ази фітнес-індустрії. Ніхто не вимагає від нього ідеальних шести кубиків на череві або біцепсів розміром з вашу голову, але він зобов'язаний відповідати займаній посаді. Тренер повинен не тільки розповісти, але і показати - причому показати клас. Це раз. Тренер повинен бути свіжим, бадьорим і доглянутим. Чисті кросівки, спортивні штани, випрасувана футболка - ось його екіпірування (і ніяких джинсів, рваних майок і столітніх кед). Це два. Зрештою, робочий день для нього - черговий воркаут, і він повинен приходити до зали у всеозброєнні.

3. Він дуже багато говорить

Відкритий, доброзичливий наставник по-любому краще похмурого мовчазного вусаня, по якому не вгадаєш, чи то він дружину сьогодні вбив, чи то у нього закреп. Але не забувайте: ви платите за те, щоб ваше тренування було безпечним і ефективним, а не за можливість обговорити нову пісню «Ленінграду» або, не дай бог, останні новини. Балакучий тренер зводить тренування нанівець. Дослідження підтверджують: коли мозок зосереджений на чомусь сторонньому, а не на правильності виконуваної вправи, м'язи працюють не так ефективно, як могли б. Так що вибирайте: або ви хочете приємно потріщати, або - спину як у Сергія Бадюка.

4. Він повторює: «Без болю немає результату»

З тренером ви досягнете набагато більше, ніж змогли би самі, - в цьому весь сенс. Він не дає вам зупинятися на досягнутому і акуратно підштовхує ваші м'язи до нових випробувань. Але якщо тренер кожен раз змушує вас працювати «через не можу», будьте обережними. Тренування такого типу - після яких бідолахи, які не зламалися на півдорозі, блюють осторонь від перенапруги - не тільки малоефективні, але й небезпечні. Ви не прогресуєте, ви просто вигораєте, а ще гірше - травмуєте себе. Біль - це стоп-сигнал. Трохи потерпіти можна - так ви досліджуєте нові можливості свого тіла, - але вбивати себе не варто.

5. Він не оцінює ваші можливості

Жоден механік не почне копатися в двигуні автомобіля, не запустивши його і не подивившись, як він працює. Жоден розсудливий тренер не почне працювати з вами, не оцінивши попередньо ваш потенціал. Він дасть тестові вправи, проаналізує вашу конституцію, ваші сильні та слабкі місця, ваші несиметрично розвинені м'язи, і тільки після цього ви почнете тренування. Через кожні чотири-вісім тижнів ви будете проходити таке ж ТО: тренер повинен подивитися як йдуть справи, чи прогресуєте ви, чи тупцюєтесь на місці, чи взагалі здалися. Натомість поганий тренер одразу дає вам штангу і посміхається: мовляв, усі питання пізніше. Вам такий не потрібен.

Чому ви скрегочете зубами уві сні: 3 факти про бру...
Як перемогти офісний синдром: не будь загнаним кон...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts