Вхід   Реєстрація

3 ранкових аюрведичні ритуали

3 ранкових аюрведичні ритуали 3 ранкових аюрведичні ритуали

Очищаючі аюрведичні практики, які необхідно виконувати відразу після пробудження.

Неті

В Індії дана практика виконується за допомогою спеціального чайника Неті, а сама техніка називається Джала-неті - очищення носоглотки водою. Наберіть в спеціальний чайничок чистої мінеральної води, закрийте одну ніздрю вказівним пальцем, а іншою ніздрею втягніть воду, поки вона не почне витікати через рот. Повторіть те ж саме з другою ніздрею. Не ковтайте і обережно зробіть кілька різких видихів через ніс - це дозволить позбутися від слизу в районі носоглотки і додасть свідомості ясності. Якщо ви живете в місці з дуже брудним повітрям, виконуйте цю вправу двічі на день - вранці та ввечері.

Очищення язика

Озбройтеся столовою ложкою або дерев'яним ножем і ретельно зшкребіть ними весь наліт з язика. Намагайтеся не ковтати його, а спльовувати в раковину, і продовжуйте, поки слина не стане абсолютно прозорою. Ця практика називається Джіхва мула дхауті - очищення язика та його кореня.

Вмивання очей

Наберіть в долоні чистої холодної мінеральної води й обережно промийте нею очі: це дозволить позбутися від накопичених токсинів і підтримувати очі зволоженими. Практика Чакші дхауті очищає Маніпуру чакру за допомогою енергії води і надає ясність не тільки зору, але й розуму. 

Джерело: https://yogajournal.ru

4 принципи аюрведи для жінки
Зброя оптимістів: чому корисно посміхатися

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts