Вхід   Реєстрація

3 перерви, які необхідно робити щодня

3 перерви, які необхідно робити щодня 3 перерви, які необхідно робити щодня

Проста стратегія, щоб бути щасливішими та продуктивнішими на роботі.

Хоча ніхто не може виділити більше часу, енергія - інша справа. Ви коли-небудь замислювалися, чому написання звіту о 14:30 займає в два рази більше часу, ніж о 10:30? Ви не стали дурнішими - просто рівень вашої енергії змінюється протягом робочого дня. Одне дослідження показало, що люди найчастіше повідомляють про високий рівень енергії о 8 годині ранку, ймовірно, коли випивається перша чашка кави. Потім рівень енергії поступово знижується до обіду.

Однак, це ж дослідження показало, що один п'ятихвилинний сеанс підйому сходами може підвищити рівень енергії більш ніж на годину. Більше енергії призводить до поліпшення роботи, що робить перерви неймовірно продуктивним - якщо вони зроблені правильно.

Головне - активно планувати їх. Ваш втомлений мозок зробить перерву в обох випадках, але, швидше за все, вибере щось не освіжаюче, наприклад, перемотування думок на годину, перш ніж з'ясувати, що ви робите. Тож візьміть під свій контроль і заплануйте ці три ключові перерви.

Запозичення з сектора роздрібної торгівлі

Коли я працював у ресторані швидкого харчування багато років тому, ми мали три перерви у восьми годинній робочій зміні: дві 15-хвилинні перерви на перекур (фактичне куріння не обов'язкове) та 30-хвилинний обід. Цей ритм також працює для роботи за комп'ютером: коротка перерва вранці, трохи довша перерва на обід, а потім пікап у середині дня можуть ефективно розподілити робочий день, не відволікаючи від фактичної роботи.

В ідеалі, ці перерви в робочий день повинні складатися з низки видів перерв - дій, які, як доведено, підвищують рівень енергії або з високою ймовірністю покращують настрій. Одне дослідження, у якому вимірювався рівень щастя людей протягом дня та під час різних видів діяльності, показало, що окрім очевидних переможців - їжі та "інтимних стосунків" - люди були найщасливішими під час фізичних вправ, спілкування та духовної діяльності.

3 перерви: фізична, соціальна та духовна

Перерва 1: Фізична

Це може бути прогулянка навколо кварталу, вигул собаки, пробіжка, виконання відео тренування, стрибки зі скакалкою, деякі вправи з гирями чи біганина вгору-вниз сходами.

Перерва 2: Соціальна

Це може бути кава з колегою (або FaceTiming за чашкою кави, якщо ви працюєте дистанційно), обід з вашим партнером або дітьми, якщо вони поруч, або дзвінок другу чи члену сім'ї, з яким ви бажаєте поспілкуватися.

Перерва 3: Духовна

Духовна перерва трохи менш інтуїтивна, але в цьому контексті я маю на увазі все, що зачіпає людський дух або душу. Багато душевних занять прекрасно вписуються в робочий день: молитва, медитація, читання духовних текстів чи молитов, прослуховування надихаючої музики, спостереження за чимось прекрасним або виконання чого-небудь, що пов'язує вас з чимось більшим, ніж ви самі.

Виберіть перерви з кожної категорії, яка вам подобається, а потім перед кожним днем погляньте на свій розклад і з'ясуйте, коли ви можете запланувати їх.

Як запланувати перерви

Ось кілька прикладів розкладу щоденних перерв:

Понеділок

10:30: перемістіть текстову розмову з товаришем на телефон на кілька хвилин

13:00: почитайте надихаючу книгу під час обіду

15:30: коротка денна прогулянка, щоб очистити голову від думок

Вівторок

11:00: віджимання між ранковими зустрічами

Обід: обід з вашими сусідами по кімнаті (які всі працюють дистанційно)

16:00: медитація протягом 10 хвилин

Середа

10:30: слухайте вранці (дійсно слухайте) дев'яту симфонію Бетховена

12.00: зробіть пробіжку замість обіду

14:30: зануртеся в найближче природне середовище (навіть якщо це ваш задній двір)

Перерви можуть бути короткими. Дійсно короткими. В одному дослідженні тестували перерви на 1, 5 та 9 хвилин, які покращували самопочуття. Так, навіть хвилинна перерва принесла помітне покращення. Кожен може знайти 60 секунд в день, але ви напевно знайдете більше. Зрештою, користувачі соціальних мереж в середньому проводять на цих сайтах більше двох годин в день - не всі з них в неробочий час.

Звичайно, це перерви, але свідомо обрані працюють набагато краще. 

Як розпізнати погіршення психічного здоров’я у діт...
Дослідження визначає потенційний зв’язок між якіст...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts