Вхід   Реєстрація

100% користь йоги для вагітних

100% користь йоги для вагітних

​Систему вправ йогою цілком можна назвати чи не єдиним з видів спорту, яким дозволяється займатися жінкам під час вагітності практично на будь-якому терміні. Такі заняття допоможуть і посприяють зміцненню м'язів стегон і преса, а також доброму розвитку м'язів матки, що дуже сприятливо відіб'ється під час пологової діяльності.

Йога для вагітних просто творить чудеса! Якщо ви будете тренуватися регулярно, то у вас не буде абсолютно ніяких проблем, пов'язаних з тиском і зайвою вагою. Також ви можете позбавити себе від безсоння і дуже болісного токсикозу, якщо будете займатися всього по 10 хвилин кожен день.

Найголовніше — запам'ятайте три золотих правила та дотримуйтесь їх неухильно:

  • Обов'язково потрібно займатися регулярно. Це не залежить від того, яку кількість часу ви приділяєте заннятям і вправам (10 або 30 хвилин), важливо займатися кожен день.
  • Пам'ятайте, що йога — це медитативно-розслаблений стан тіла і душі. Тому не варто насилувати себе і дуже засмучуватися, якщо сьогодні вам не вдалося зробити яку-небудь розтяжку, спробуєте зробити її наступного разу.
  • Найкращий час, щоб почати виконувати вправи йоги, це ранній ранок. Причому бажано робити це ще і до сніданку.

Якщо ви вирішили зайнятися йогою під час вагітності, то краще тренуйтеся в спортивному клубі, де за вами буде спостерігати досвідчений інструктор. Однак дуже складно знайти подібні класи по заняттю йогою для вагітних. Ви цілком можете ходити і на звичайні заняття, але тільки заздалегідь попередьте про своє «цікаве положення» вашого тренера. Ну, а якщо ж у вас немає такої можливості, то можете самі виконувати три основні асани для вагітних.

Одна з них називається позою риб. Вам потрібно сісти на підлогу і зігнути ноги в колінах. Схрещуєте ступні і піднімаєте руки над головою. Далі дуже плавно і повільно опускаєтеся на спину, поки не торкнетеся нею підлоги. У такій позі можна бути близько трьох хвилин.

Наступна з асан для вагітних — це метелик. Вона чимось схожа на всім відому позу лотоса. Ця поза є дуже важливою для вагітних, тому що вона дозволяє відмінно розтягнути м'язи тазу. Більш того, її дозволяється виконувати безпосередньо до самих пологів. Знову ж сідайте на підлогу і розсовуєте в сторони ноги. Далі згинаєте коліна, підтягуєте їх до себе і розводите в сторони так, щоб ваші ступні торкалися підлоги. Далі тисніть долоньками на коліна, таким чином намагаючись їх притиснути до підлоги. У цей же самий момент намагаєтеся підтягти п'яти до промежини.

Ну, і остання — це поза плуга. Вам потрібно лягти на спину і витягнути уздовж тулуба руки так, щоб долоні при цьому дивилися в підлогу. Далі дуже повільно починаєте піднімати корпус і прямі ноги вгору і за себе. Головним вашим завданням є те, що вам потрібно торкнутися підлоги за головою пальцями ніг. Також важливо, щоб ноги при цьому були як струни прямі, а підборіддя впиралося в груди.

Виконуючи ці нескладні заняття щодня потроху, ви дуже полегшите свої пологи і допоможете собі уникнути всіляких наслідків.

Легких і хороших вам тренувань, а також спокійно протікаючої вагітності і пологів!

Топ-9 міфів про заняття йогою
Ароматерапія при грипі та застуді

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts