Вхід   Реєстрація

10+ продуктів, які дивним чином впливають на психіку

10+ продуктів, які дивним чином впливають на психіку 10+ продуктів, які дивним чином впливають на психіку

Мода на здорове харчування набирає обертів. Оглядаючи магазинні прилавки і вивчаючи склад кожного продукту, який зазначено на упаковці, ми з впевненістю стверджуємо, яка їжа однозначно корисна, а яка може сильно нашкодити організму. Але наукові дослідження доводять, що поняття користі відносне і багато продуктів приховують в собі масу різних речовин, про дію яких ми не підозрюємо.

●Очищений рис містить швидкорозчинні вуглеводи, за рахунок яких молекули глюкози миттєво надходять в кров. Відбуваються скачки рівня цукру, які дуже негативно позначаються на здоров'ї мозку та нервової системи.

●У попкорні містяться протеїн, золото, фосфор, залізо і кремній, а також магній, який дозволяє нервовій системі працювати безперебійно. А вітаміни групи В, якими також багатий попкорн, допомагають при депресіях і стресах.

●В тунці багато ртуті, надлишок якої в організмі може призвести до проблем з пам'яттю. Також він містить поліхлоровані дифеніли - синтетичні речовини, які діють як гормони і порушують роботу нервової системи.

●Сало містить рідкісну арахідонову кислоту. Вона знаходиться в тканинах організму і незамінна для роботи мозку. Її дія допомагає протистояти хворобі Альцгеймера.

●Злаки містять глютен, який необхідний для проростання. Антитіла (білкові сполуки, які перешкоджають розмноженню мікроорганізмів і знищують виділені ними токсичні продукти) до глютену здатні атакувати і дуже важливі для нас речовини, порушення регуляції яких може викликати напади паніки і депресію.

●Темний шоколад містить флавоноїди - речовини, що відповідають за активацію клітин мозку. Ця корисна солодощ розширює судини, стимулює мозок і постачає його киснем.

●Твердий сир містить тирамін - речовина, яка утворюється в ході розпаду білку і старіння продукту. Тирамін значно підвищує кров'яний тиск і може провокувати мігрень.

●Печена картопля багата калієм, який посилає кисень в мозок. Крім того, в ній містяться глюкоза, вітаміни групи В і амінокислоти: всі вони збільшують приплив крові до голови, за рахунок чого мозок отримує необхідну енергію.

●Бобові містять дубильну кислоту, надлишок якої перешкоджає правильному засвоєнню природних мінералів, наприклад заліза. Це загрожує порушенням кровопостачання головного мозку і розвитком анемії.

●Куркумін, основний інгредієнт каррі, містить багато антиоксидантів. А вони якраз борються зі старінням мозку, підтримуючи когнітивні функції, що погіршуються з віком.

●Шафран містить цілий комплекс мінеральних речовин, велику кількість вітамінів групи В, аскорбінову кислоту. Він покращує роботу мозку і навіть лікує нервові розлади.

●Кориця сприяє активній діяльності мозку завдяки вмісту 3 важливих компонентів: коричневого спирту, коричневого альдегіду і ціннамілацетату. Запах кориці допомагає у вирішенні завдань, пов'язаних з концентрацією уваги, візуальною пам'яттю і швидкістю реакції.

Про які патології може розповісти біохімічний анал...
Оздоровлення олією амаранту
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts