Вхід   Реєстрація

10 правил для здорового способу життя

10 правил для здорового способу життя 10 правил для здорового способу життя

Багато хто з нас обіцяють собі, що з понеділка вони почнуть піклуватися про своє здоров'я. Або не з понеділка, а з Нового року, або з початку нового місяця, або після власного дня народження ... або з завтрашнього дня.

Але завтра завжди містичне місце, де зберігається вся людська продуктивність, мотивація і досягнення. Завжди існує величезна кількість причин, чому обіцянка не може бути виконана вчасно, в результаті, перенесення дат і ми знову обіцяємо собі, що завтра, безумовно, виконаємо обіцянку.

Але для того, щоб вести здоровий спосіб життя, необхідно уявляти собі в чому саме правильність цього способу. Для цього ми склали 10 правил здорового способу життя.

Правило здорового способу життя № 1 - висипайтеся10 правил для здорового способу життя

Для того, щоб відчувати себе добре, вам необхідно принаймні сім годин сну, а щоб мати гарний вигляд, то краще спати не менше 9 годин на день. І засинати потрібно до півночі, тому що в першій половині ночі відбуваються найбільш необхідні фази сну, які дають людині енергію. Якщо ви не наберете її вдосталь вночі, то втома, погана концентрація і порушення пам'яті не змусять вас чекати.

Правило здорового способу життя №2 - правильне харчування

Пийте багато води - не солодкої та газованої, а питної та очищеної - вона виводить з організму всі шкідливі речовини.

Їжте багато фруктів і овочів. За підрахунками вчених, достатньо щодня з'їдати п'ять різних фруктів, щоб зменшити ймовірність ранньої смерті та передчасного старіння на 20 (!) відсотків. І намагайтеся не наїдатися на ніч - це затримує обмін речовин, який вночі й так сповільнюється.

Намагайтеся якомога рідше перекушувати на ходу і всухом'ятку, вживайте як можна більше свіжих соків і супів - і ваше тіло буде вдячне вам за свіжий вигляд і прекрасне здоров'я. І запам'ятайте - краще частіше, але помалу, ніж один раз - але досхочу.

Правило здорового способу життя №3 - своєчасне лікування

Обстежуйте свій організм, щоб вчасно виявити, з чим необхідно боротися. Хоча б раз на рік пройдіть медичний огляд, перевірте всі ваші органи. Легше вирішити маленьку проблему, ніж чекати, поки вона переросте у велику.

Правило здорового способу життя №4 - відмовитися від шкідливих звичок

Нікотин і алкоголь руйнують здоров'я людини та її імунітет. Щоб зберегти своє здоров'я, обміняйте старі шкідливі звички на більш корисні нові. Наприклад, чашка зеленого чаю відмінно замінює ранкову сигарету, а замість вечору в барі можна піти на прогулянку в парк.

Правило здорового способу життя №5 - більше прогулянок на свіжому повітрі

Куди йти - не так вже й важливо, як те, що це потрібно робити обов'язково. Головне, насолоджуватися прогулянкою, розслаблятися і не забувайте посміхатися. Постарайтеся якомога частіше виїжджати за місто і давати відпочинок своїм очам, щоб легені змогли подихати свіжим, річковим або лісовим повітрям, а ноги змогли поблукати по піску, землі або траві.

Правило здорового способу життя №6 - рухатися

Активний та не дуже активний види спорту підвищують вашу витривалість та гнучкість, й покращують сон. Таким чином, перші ознаки втоми будуть з'являтися набагато пізніше, і продуктивність буде йти вгору, а також це виключно добре відобразиться на потенції. "Ранкова зарядка" дійсно звучить як з радянського минулого, але це допоможе вам перебувати в хорошому настрої протягом дня, а решта ваших співробітників прокинуться з чашкою не дуже корисної кави.

Було б непогано ще уявити, що ліфт в вашому будинку зламався, тому що сходи є кращим другом всіх без винятку ніг. Особливо пощастило тут молодим мамам: за малими дослідниками можна годинами бігати з одного майданчика на інший. Не фітнес, а казка. Всім іншим - довгі цікаві прогулянки і походи.

Правило здорового способу життя №7 - зберігайте спокій

Народна мудрість має тенденцію списувати всі хвороби на нерви. У будь-якому випадку, в боротьбі за власне здоров'я, намагайтеся не нервувати та не гніватися. І для цього достатньо подумати, чи буде проблема, про яку ви так стурбовані, важливою через тиждень чи місяць. Таким чином і дух зміцните, і ворогів не наживете. Станете врівноваженими та спокійними.

Правило здорового способу життя №8 - обіймайтеся

Прості обійми набагато корисніші, ніж це може здаватися на перший погляд - і вони підвищують стійкість до стресу та передають гарний настрій. Коли ми обіймаємо людину, тіло виробляє гормони щастя - ендорфіни і видаляє поганий настрій під владою простого людського дотику.

Правило здорового способу життя №9 - смійтеся

Приєднуйтесь до тих, хто вважає, що склянка наполовину повна! Згідно з дослідженнями, оптимісти набагато рідше страждають від серцево-судинних захворювань, тому для нашого організму необхідний гарний настрій не менше, ніж здорове харчування або фізичні вправи. Щодня шукайте щось для сміху - і ви підтримаєте бажаний рівень гормонів радості.

Правило здорового способу життя №10 - подолати свої страхи

Нарешті зробіть те, що завжди було для вас незвичним і страшним, тоді відчуєте себе вільним від нього. Не бійтеся своїх невдач, а долайте їх. І як тільки ви почнете вести здоровий спосіб життя, то вже не відмовляйтеся від цього досягнення, інакше, замість того, щоб принести користь, ви можете завдати шкоди вашому здоров'ю.

Джерело: 

9 корисних, але не популярних продуктів
Лікування геморою: все, що потрібно про нього знат...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts