Як лікувати аденому простати?

Як лікувати аденому простати? Як лікувати аденому простати?

 Чоловіче здоров'я здавна менш досліджувалось народною медициною, в той час як жіночому приділялась надмірна увага. Однак, це не означає що чоловіки не хворіють.

Передміхурова залоза бере участь у заплідненні, виробляючи секрет, який розріджує сперму і підсилює рухливість сперматозоїдів. Вікові зміни не обходять жодного чоловіка і коли з часом погіршується гормональний баланс, це призводить до розростання передміхурової залози що в народі називають аденомою простати.

Виділяють три стадії аденоми. На першій стадії залишкової сечі в сечовому міхурі немає, верхні сечові шляхи і нирки працюють нормально. На другій – з'являється залишкова сеча і знижуються функції нирок і верхніх сечових шляхів. На третій – відбувається повна затримка сечовипускання.

Препарати з шкірки стиглих насінин каштана кінського застосовують при аденомі простати і при хронічному простатиті у поєднанні з аденомою. Найбільший ефект виходить при прийомі настойки і водного екстракту шкірки насіння.
Настойка шкірки насіння. 25 г сировини заливають 250 мл спирту, настоюють 10 днів, проціджують, приймають по 10 крапель 2 рази в день (перед обідом і вечерею) протягом 20 днів. Після кожного курсу лікування влаштовують 10-денну перерву.
Водний екстракт шкірки насіння. 40 г подрібненої сировини заливають 0,6 л окропу і настоюють 12:00. Чи не проціджуючи, настій упарюють до 200 мл, потім проціджують і приймають по 30-40 крапель 3 рази на день після їди.

Основні причини і наслідки хропіння
Цедра лимону: Користь і застосування

Читайте також:

 

Коментарі

Комментарі поки що відсутні
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 19 січня 2020