10+ продуктів, які дивним чином впливають на психіку

10+ продуктів, які дивним чином впливають на психіку 10+ продуктів, які дивним чином впливають на психіку

Мода на здорове харчування набирає обертів. Оглядаючи магазинні прилавки і вивчаючи склад кожного продукту, який зазначено на упаковці, ми з впевненістю стверджуємо, яка їжа однозначно корисна, а яка може сильно нашкодити організму. Але наукові дослідження доводять, що поняття користі відносне і багато продуктів приховують в собі масу різних речовин, про дію яких ми не підозрюємо.

●Очищений рис містить швидкорозчинні вуглеводи, за рахунок яких молекули глюкози миттєво надходять в кров. Відбуваються скачки рівня цукру, які дуже негативно позначаються на здоров'ї мозку та нервової системи.

●У попкорні містяться протеїн, золото, фосфор, залізо і кремній, а також магній, який дозволяє нервовій системі працювати безперебійно. А вітаміни групи В, якими також багатий попкорн, допомагають при депресіях і стресах.

●В тунці багато ртуті, надлишок якої в організмі може призвести до проблем з пам'яттю. Також він містить поліхлоровані дифеніли - синтетичні речовини, які діють як гормони і порушують роботу нервової системи.

●Сало містить рідкісну арахідонову кислоту. Вона знаходиться в тканинах організму і незамінна для роботи мозку. Її дія допомагає протистояти хворобі Альцгеймера.

●Злаки містять глютен, який необхідний для проростання. Антитіла (білкові сполуки, які перешкоджають розмноженню мікроорганізмів і знищують виділені ними токсичні продукти) до глютену здатні атакувати і дуже важливі для нас речовини, порушення регуляції яких може викликати напади паніки і депресію.

●Темний шоколад містить флавоноїди - речовини, що відповідають за активацію клітин мозку. Ця корисна солодощ розширює судини, стимулює мозок і постачає його киснем.

●Твердий сир містить тирамін - речовина, яка утворюється в ході розпаду білку і старіння продукту. Тирамін значно підвищує кров'яний тиск і може провокувати мігрень.

●Печена картопля багата калієм, який посилає кисень в мозок. Крім того, в ній містяться глюкоза, вітаміни групи В і амінокислоти: всі вони збільшують приплив крові до голови, за рахунок чого мозок отримує необхідну енергію.

●Бобові містять дубильну кислоту, надлишок якої перешкоджає правильному засвоєнню природних мінералів, наприклад заліза. Це загрожує порушенням кровопостачання головного мозку і розвитком анемії.

●Куркумін, основний інгредієнт каррі, містить багато антиоксидантів. А вони якраз борються зі старінням мозку, підтримуючи когнітивні функції, що погіршуються з віком.

●Шафран містить цілий комплекс мінеральних речовин, велику кількість вітамінів групи В, аскорбінову кислоту. Він покращує роботу мозку і навіть лікує нервові розлади.

●Кориця сприяє активній діяльності мозку завдяки вмісту 3 важливих компонентів: коричневого спирту, коричневого альдегіду і ціннамілацетату. Запах кориці допомагає у вирішенні завдань, пов'язаних з концентрацією уваги, візуальною пам'яттю і швидкістю реакції.

Про які патології може розповісти біохімічний анал...
Оздоровлення олією амаранту
 

Коментарі

Комментарі поки що відсутні
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 27 січня 2020